Červenec 2011

goodbye

29. července 2011 v 22:23 | maffin |  diary | MAFFIN
takže tohleto je poslední článek < 333 zítra už asi nenapíšu . ráno si teprve budu balit, a kolem oběda vyrážíme . asi se mi nebude chtít zapínat notebook . stejně vstanu tak kolem jedenácté . už bych to zřejmě ani nestihla . jinak jsem naštvaná . dneska jsem se měla loučit s miláčkem . slíbil že bude večer na fb . není tam . mrzí mě to . napíšu mu aspoň do zpráv něco na rozloučenou . ale zlobím se na něj . no ale snad mi to nezkazí tu dobrou náladu z toho, že konečně vypadnu pryč . daleko . odpočnu si od všeho . jenom ne od těch třech blbečků . haha . celý týden se nebudu muset malovat . budu sice vypadat jako čarodejnice . ale u nich vím, že jim to nebude vadit, a nebudou mě mít o nic míň rádi:) znám je všechny tři už od plínek . mám je přečtený . vím jak budou reagovat když jim něco řeknu . zkrátka je znám jako svoje boty . a jsem za ně nesmírně vděčná . takových přátel mnoho nemám . život by bez nich nebyl .

jinak pozítří se vrací moje blondýna < 333 . už mi chybí:( chtěla bych být s ní:( slíbili jsme si, že půjdem na koupaliště až přijedu, ale musí být hezky no . což je v poslední době celkem problém . ale počasí má bý příští týden dobré . tak nám držte pěsti ať nám na chatě neprší . jo jinak prý tam budeme mít bazén < 333 s holkama už jsme naplánovali půlnoční koupání v něm .

jinak celý týden budeme poslouchat slovenskou skupinu Iné Kafé - miluju ji . jedna z nejlepších, hned po simple plan < 333 mají písničku pro mě - petra po rokoch . určitě doporučuju poslechnout si pár jejich písniček . určitě neuškodí . Iné Kafé - to je naše skupina s bráchou . oba je máme rádi a posloucháme je . brácha byl dokonce i na koncertě a má i triko Iné Kafé . a máme i DVD Iné Kafé live .

jinak bez bráchy je mi smutno doma:( nikdo se mi nesměje . nikdo se se mnou nedohaduje . nikdo nedělá kotrmelce ve vodě:( . nikdo není tak akční jako on:( . zkrátka mi chybí . vždyť je to můj bratr:)

takže - články přidávat nebudu . no zkrátka nebudu tam mít přístup k internetu, což si myslím, že je super, protože pořád na tom počítači být nemůžu a popravdě ani nechci:) loučím se s váma:)

Sabinkoo - miláčku hodně mi piš ! mám kredit, takže já odepisovat můžu, třeba i zavolám:)

breakfast

29. července 2011 v 9:49 | maffin |  diary | MAFFIN
včera mi opět napsal . psala jsem si s ním až do půl jedné ráno . bylo to úžasný . napsal mi něco v tom smyslu, že mě asi miluje . škoda že je tam to asi . a taky škoda, že to nemyslel upřímě . já teda nevím jestli to myslel či nemyslel upřímě . ale víte co . dál mi psal samý krásný věci . ach můj bože . dnes mě od něj probudila krásná sms . začal mi říkat "ženo moje" . ale to všechno se změní když teď odjedu na týden na chatu, kde nebudu mít přístup k internetu . mám sice telefon, ale kreditu už moc nemám:( . ale to je jedno . musím si od něj asi trochu odpočinout, protože si začínám myslet, že jsem na něm závislá . a to já nechci .

jinak dneska kolem čtvrt na pět mi přijede kamarádka . zajdem ven . potřebuju si s ní promluvit . šla bych hned s mojí blondýnou, jenže ona je na táboře:( nemůžu se jí ani dovolat protože má vybitej telefon:( no a ani toho kreditu tolik nemám:(

asi si půjdu udělat snídani . naši byli včera nakupovat takže máme hodně jídla:D . což je dobrý pocit, protože až půjdu dolů po schodech nebudu si muset říkat - v té ledničce nic není, budu si muset udělat vajíčka na který nemám absolutně chuť . je to směšný, ale já si to doopavdy takhle říkám:D . no už mám fakt hlad, odcházím .

excuse me

27. července 2011 v 18:11 | maffin |  diary | MAFFIN
aaa . omlouvám se . zanedbávám to tu . ale snažím se . mám druhý blog:) http://dinoos.blog.cz/
. sabinkaa je na táboře:( už jsem ji neviděla 14 dní, a teď ji ještě neuvidím další týden:( chybí mi . hrozně moc:( teď koukám na Las Vegas Cassino - hraje tam Josh Duhamel (miláček) . jinak dneska jsem po dlouhé době viděla sluníčko:) tady pořád prší :( je to na nic:( v sobotu jedu na týden na chatu s kamarádkama, bude tam i soukromej bazén, takže (JOOOO) . mimo koupání si bereme i kola, to už není zas tak úžasný, ale mě kolo nevadí, pokud nejezdím pořád do kopce tak se to dá v pohodě zvládnout:) hrozně se tam těším:) až se vrátím tak budu už jenom s donut:) a jestli řekne, že nemá čas tak se naštvu:D . teď mi volala, že musí zatrest zpívat v soutěži:D . moje zpěvačka:) . ách hodně ji miluju:) ještě jednou se omlouvám, že zanedbávám blog . teď bývám často venku . chodím do olympie (muhahaha) . je to tam boží . sabi ? pamatuješ jak jsme tam byli s těma idiotama ?:D no já osobně na to nezapomenu . s láskou, maffin:)

love, love you

27. července 2011 v 17:40 | maffin |  diary | MAFFIN
Si ta nejlepší kamarádka pod sluncem . Moje blondýnka <333 Nejlepší kamarádky jsme poměrně krátkou dobu - 65 dní <333 od té doby co jsme nejlepší kamarádky se mi hodně změnil život . k lepšímu . začala jsem si ho ještě víc užívat . byla jsem skoro pořád s tebou . TEN DEN 23.KVĚTNA 2011 09:19, ta osudová sms . od té doby jsi pro mě tím nejdůležitějším člověkem . jsi můj nejlepší přítel . nikdo před tebou mě nedovedl rozplakat štěstím, rozesmát když jsem chtěla brečet . hledala jsem nejlepšího přítele, a přitom jsem ho měla přímo před očima . musela jsem být slepá . každá z nás je jiná, a přece jsme si strašně podobný . znáš melodii mého srdce a já znám tu tvoji . když ji náhodou zapomenu, ty mi ji předzpíváš . říkám ti všechno, protože v tobě mám důvěru . když tě vidím brečet, rve mi to srdce . když tě vidím se smát, jsem šťastná . ty jsi pohladila mé srdce, a zahojila staré rány . našla jsem v tobě kus sebe . nesnáším pocit, že nejsi někde poblíž mě . jsi jedním z důvodů proč se směju, brečím a proč žiju . miluju tě pro to čím jsi . a čím budeš . miluju tvůj smích, protože díky němu jsem šťastná . miluju tvůj hlas, protože díky němu mám důvod se smát . miluju tebe, protože díky tobě můžu se smát, brečet, kričet, být zticha, atd. zažila jsi když jsem byla úplně na dně a pomohla si mi . pomohla si mi z toho dna . z toho dna až na vrchol . a přitom stačilo jen pár slov myšlených od srdce . jestli ti někdo nějak ublíží . jakkoliv . bude mít co dočinění se mnou, jestli ti nějakej kluk zlomí srdce, přísahám, že já mu zlomím jeho ego . snad už jenom - miluju tě - dvě slova která mají váhu celýho světa pokud jsou myšleny od srdce . miluju tě tak jako svoji nejlepší kamarádku . těchhle pár slov nikdy nebude moct vyjádřit jak moc tě miluju . slova k tobě nestačí .
ONA je pro mě ten nejdůležitější člověk pod sluncem .

Milujem ťa

23. července 2011 v 21:42 | maffin |  diary | MAFFIN
Keď ťa navštívi kamarát, chová sa ako hosť, ale skutočný priateľ otvorí chladničku a obslúži sa sám .
Kamarát ťa nikdy nevidel plakať, ale priateľovi sa chvejú ramená, keď vidí tvoje slzy .
Kamarát nepozná mená tvojich rodičov, ale priateľ má ich telefónne čísla vo svojom notese . Kamarát prinesie fľašku vína na tvoje narodeniny, ale priateľ príde skor a opýta sa, s čím ti môže pomôcť a po skončení oslavy ostane, aby ti pomohol s upratovaním .
Kamarát neznáša, keď mu voláš, ak už šiel spať, ale priateľ sa spýta, prečo si mu tak dlho nezavolal .
Kamarát si s tebou rád pokecá, ale priateľ ťa vypočuje, keď máš romantickú lásku i problémy . Kamarát si myslí, že priateľstvo skončilo, ak ste sa pohádali, ale priateľ ti po hádke zavolá .
Kamarát si myslí, že si tu vždy len pre neho, ale priateľ je tu stále pre teba .

< 333

Nejsi jen můj přítel . jsi můj nejlepší přítel .

Nevím jakej nadpis. :D ♥

17. července 2011 v 11:45 | donut.
Ahojký :)
Píšu tenhle článek a je 15. července, 19:45 ;DD Když ale tenhle článek budete číst VY nevím kolikátýho bude. :D Ale článek se zveřejní 17. července něco kolem 11:30 - 12:00 . ♥

To je doba kdy stojím na přeplněným parkovišti děckama. :D Se všema se objímám, protože jsem je neviděla rok. ;)) ♥ A taky doba kdy myslím na Maffina. ♥ Jak to tady beze mě 14dní zvládne. ;)) ♥ Něco po 12:00 sednu do autobusu, zamávám rodičům z okýnka a pofrčím směr → Bystřice nad Pernštejnem. ♥ ;))) Strašně se tam těším už rok. ♥ Ale bude mi smutno. :(

Mám vás ráda. ♥ ;))

Good night and goodbye . ♥

16. července 2011 v 0:56 | donut.
Dobrou noc přeji ♥ :))

Asi můj poslední článek za červenec. ;// ♥ :* Na tábor beru foťák takže očekávejte sůpr čůpr fotky z lesa. :D A taky moje fotky s holinkama s gepardím vzorem jak chodím po lese. ♥ Máte se fakt na co těšit. ;'DD ♥

Mám vás ráda. ♥;))

Maffinku, tobě napíšu SMS až budu na FB aby jsme si napsali ještě. ♥♥

Harry Potter. ♥

16. července 2011 v 0:15 | donut.
Harry Potter. Teď celkem dost probírané téma:)) Asi proto že do kin přišel uplně poslední díl :)) Sakra. to už jako nikdy v kině neuvidím Harry, Rona nebo Hermionu ? :( Budou mic chybět. ♥ Přece jen sem nedočkavě čekala až výjde na DVD další díl. :)) Pamatuju si když mi bylo asi 10 a mamka mi koupila na kazetě Harryho Pottera 4 ;D ♥ V té době to bylo v kinech od 12ti let a já se bála na to kouknout, když je to zakázaný.:DD áchjo. byla jsem super, poslušný dítě. :DD Ale to už je trošku dýl no. ;D ♥ Přemlouvala jsem se ke čtení už asi 4dílů Harryho v knížce. Přečetla jsem pár stránek a KONEC. zavřela jsem knížku. Harry mě jako knížka nebavil, ale jako film to uplně žeru. :DD ♥♥ Kdo by nemiloval přiběh dospívajícího kouzelníka , který navštěvuje kouzelnickou školu v Bradavicích. :) Přiznejte všichni že se vám Harry aspoň v jednom ze sedmi dílů líbil ;D Mě ANO. :D ♥ ;DRon, Harry a Hermiona se hodně změnili :) Ron a Hermiona k lepšímu:) Harry se mi víc líbí na horní fotce ;DD ♥

Promiňte že píšu o takových kravinách,. :DD ♥

Když jsem byla malá. ♥

16. července 2011 v 0:00 | donut.
Když jsem byla malá. Byla jsem malá, kudrnatá, blonďatá holčička, která měla hodně snů. ♥ Toužila jsem po tom být baletkou:)) Ale ne že by mě bavil tanec , do teď si pamatuju jak se mi líbili ty jejich boty na blet a ty sukně. ♥ :))


Ano. tak takhle jsem jednou chtěla vypadat . :)) ♥ Nikdy se mi to nevyplnilo :)) Ale nelituju toho. :D ♥

A jak že jsem vypadala když jsem byla malá? Nemůžu najít super fotku z doby kdy mi byli 4roky, tak tady jednu s mým dokonalým pejskem, kterej v prosinci umřel ;(( ♥ Vzpomínka Betynko. :** ♥

Ještě teď se mi ty boty a sukně líbí. ♥ Ale za tu bolest mi to nestojí ;)) ♥

Seriál.

15. července 2011 v 23:47 | donut.
Ahoj. :) Znáte seriál 4teens ?:)) Já ten seriál uplně zbožňuju. sice bylo jen 7 dílů ale nevadí :))
Jak se líbí vám ?:)) Nebo jste ani nepostřehli že ho vysílali? ?:D

Písnička k seriálu je uplně boží. Nahráli ji Charlie Straight. :) ♥

♥ Ve videu je sestřih scén ze seriálu tak koukejte. ;)) ♥

My blog. :))

15. července 2011 v 23:44 | donut.
Jen jsem vám chtěla oznámit že mám 2. blog;)) Nebojte. kašlat na vás nebudu:P Víc budu samozřejmě s váma ♥. Blog mám pár dní, jsou tam 2 články;D Ale chtěla jsem vás poprosit jestli by jste se nekoukli :))

www.my-name-is-sabine.blog.cz ♥ Děkuju :))

For you Maffin. ♥

15. července 2011 v 23:29 | donut.


Jep. It's true. ♥
Tvoje obejmutí je mé nejoblíbenější.
Je z lásky.
Je z přátelství.
Je od srdce.
Obejmeš když vážně potřebuju.
Obejmeš když chci.
Obejmeš každé ráno když jdeme do školy.
Prostě miluju tvoje obejmutí. ♥ Doufám ž jich bude ještě hodně. :))
You are my best friend babe. ♥ And I love you. ;)♥

Tenhle styl účesu miluju. ;) ♥

15. července 2011 v 23:24 | donut.
Je 23:21 a já opět nevím co psát. :D Takže ve článcích minimum napsanýho a nějakej obrázek ;DD ♥

Ale tenhle účeš mám vážně ráda. ♥ Maff. ? Trošku mi připadne jako náš skoro nejčastější. :D ♥

↑↑↑ ♥♥♥♥ ↑↑↑

ou. sweet. ♥

15. července 2011 v 23:19 | donut.
mm. opět jsem koukala po weheartit.com a narazila na upně sladkýho kluka. ♥ krásnej, sladkej, dokonalej. ♥ ťuťu ňuňu. :D Takovýho bych chtěla domů. :DDCo na něj říkáte vy? :)) ♥

Něco na poslechnutí. ;)

15. července 2011 v 20:04 | donut.
Dávám sem pár super písniček. ;)) Určitě poslechněte. ♥

Simple Plan - Can't Keep My Hand Of You. ;)) ♥


Cher Lloyd - Swagger Jagger :))


Dj Gollum - Poison


To je naše písnička s maffinem. ♥ Aerobiková. U té jsme se spolu tak nasmáli a nazpívali že? :)) ♥

Simple Plan feat. Marie Mai - Jet Lag ;)


Taky naše písnička. ♥♥ Nejkrásnější písnička. :)) ;* ♥

I say goodbye to you. :)

15. července 2011 v 19:41 | donut.
čauky mňuaky. Ahoj. čaukiš. Zdarec. Čau. Čauky. Ahojky. Ahojkiš. .. :D

Pozdravů je hodně. ;D
Nesnáším loučení. :( Je to plný slz, smutku atak. :(( Ale nebojte já se s váma loučím na pouhých 14dní. ;)♥

Ano ano. v neděli odjíždím na tábor. ♥ Vracím se 31.7. :)) To je fakt za chvilku. ;) 14dní uteče jako voda. :))) Promiňte ale jsem jakási necitlivá. neumím psát smutný články atak. ;D :)) ♥ Ale budete mi strašně moc chybět všichni:) A hlavně Maffinek. ♥ Jéjej. musím dát maffinovi adresu na tábor. ;D :)) Takže doufám že sem Maff bude přidávat články;D

Možná pár článků přednadstavím :)) ♥
Zítra jedu se ségrou nakupoavt ještě nějaký kraviny na tábor. :)) ;D* Samozřejmě jsem si dneska vzpomněla že nemám milion věcí. :D jako např. obálky a známky, suchej šampón nebo třeba odličovací ubrousky. :D ♥ Nevadí, zítra dokoupím. :D

Těším se až budu svoje velké hromady oblečení a všeho cpát do kufru. :DD ♥ A taky se těším až budu na táboře , když bude pršet chodit v růžovo-černých holinkách s gepardím vzorem. :DD ♥ Miluju je. :))

Jedna na rozloučenou. ♥

Miluju když v "Deník princezny 2" vede Anne Hathaway ty sirotky po ulici ♥ ;'))

Beautiful hair. ;) ♥

15. července 2011 v 11:11 | donut.
Takže. totálně nechápu proč má každej tak dokonalý dlouhý vlasy a já? divný vlasy :DDD

Jedny z nejhezčích fotek vlasů. Chtěla bych no. ;)


Fuck and Peace baby. ♥

14. července 2011 v 23:09 | donut.
Tákže jak asi všichni víte, spala jsem od neděle do úterý u Maffinka. ♥ Nehorázně jsme si to užili. Pořád byli nekonečný záchvaty smíchu. :)) Jednou jsme se tak fotili;D A napadla nás super fotka. :D ♥

Maffin. - Fuck ♥
Donut. - Peace ♥Jak blbečci. ♥ Ale co milujem se tak proč řešit vzhled? :D ♥♥ ;)

there's only tears

13. července 2011 v 22:11 | M A F F I N |  diary | MAFFIN

víte, někdy mám náladu, že bych to všechno kolem mě rozmlátila . například teď . já nejsem vzteklá . vůbec ne, jenom si potřebuju svoje pocity nějak vylít na něčem . proč mám takovou náladu ? už jste něco tak moc chtěli, ale věděli jste že to nikdy nebudete mít ? Nebo někoho ? Zrovna teď mě rozčiluje slovo "láska" . je to mrcha . největší mrcha . ubližuje . prolívá slzy . útočí na srdce . nemůže za to láska . ale lidi . jenom se tomu prostě říká láska . lidi jsou zlí . láska je zlá . nespravedlivá . život je taky nespravedlivej, ale stojí za to . sakra . víte co ? mám chuť udělat něco co bych nikdy v životě za normálních okolností neudělala . sakra všechno je teď takový těžký . toužím zapomenout . nikdy jsem mu neměla psát . nikdy jsem ho neměla poznat . láska je mrcha . ale já budu větší .

only tears

13. července 2011 v 19:58 | M A F F I N |  diary | MAFFIN
První láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pamatuješ jeho číslo .

- Emile Zola


Další z mích nejoblíbenějších citátů . je to smutný, ale pravdivý . ty citáty mě chytají za srdce .