Srpen 2011

blah blah blah. :D

31. srpna 2011 v 0:58 | donut.
Fuck it. !

Měla jsem napsanej dlouhej článek a sekl se mi internet a smazalo se to. :// nesnáším to. :DD

PANEBOŽE. dneska je poslední prázdninovej den. je to vůbec možný. ? to že byli prázdniny. ? až na pár skvělých dnů to byla celkem nuda. ;D Ale co už. 2 měsíce utekli jako voda a znova do školy. Ale tak těším se na děcka, přestávky a na provokaci učitelů. ;D ale zas učit se mi nechce vůbec. :// jdu do 8. třídy což znamená že se mi známky budou brát na střední školu. vůbec nevím kam za ty 2 roky půjdu. ale mám ještě celkem čas. :) Vůbec se mi nechce vstávat zase každej den 6 : 30 :/ Už vidím jak dojdu do třídy zase jako poslední a zůstane na mě to nejhorší místo :'D ale co už.

Dneska plánuju navštívit opět koupaliště:) Doufám že bude svítit sluníčko a bude tak 30stupňů. :D chodí tam totiž pěkní kluci a dneska by tam měli být zase. tak musí být pěkně. :D ♥ ať si ten poslední den prázdnin pořádně užiju. :) a co budete dělat vy dneska?:) Těšíte se zítra do školy?:) :P Zítra do školy?:D what the fuck? to není možný. asi začnu přemýšlet co si vezmu na sebe zítra. :D

Včera jsem pořád dokola poslouchala jednu úžasnou písničku. ♥
Jak luna mizíš s nocí,
v bělostných šatech pro nemocné,
prosit je zvlášní pocit,
jen ať je den noc ne. ♥

Úžasnej text. ♥ Úžasná písnička. ♥Už budu končit. :)) Takže páá ;* ♥ Užíjte si poslední den prázdnin. ;*

( A protože moje sestra začala číst tenhle blog tak zdravím:DD Čáááu Terinko. ;) )

i saved the world today

30. srpna 2011 v 23:00 | maffin |  diary | MAFFIN

sabi, sabi . teď jsem ak přemýšlela, a zjistila jsem, že vždycky když se po dlouhé době vidíme tak se obejmem . jo, já vím, že se objímáme každý den, když na tebe čekám na zastávce, ale přes ty prázdniny mi to hodně chybělo . to tvoje obětí je takový . já nevím, dodává mi sílu a energii . samozřejmě ti co to čtou se teď buď smějou nebo si říkaj co to je za kecy . a musím říct, že kecy jsou to opravdu solidní, ale já je myslím vážně .

trošku na to tady seru . pokusím se zepšit :* snad bude čas, kvůli škole . tento rok, nebo teoreticky půl roku, musím zabrat, a prostě se opravdu učit . už přece jen o něco jde . o moji budoucnost . a nechci dostat nedostatečnou z testu kvůli tomu, že jsem musela napsat na blog . blog není moje závislost . závislá jsem jenom na živých lidech .

nemám co psát . poztří škola . těším se na spolužáky . na ksichty některých učitelů . na hlášky malých dětí . na ty 'úžasný' školní obědy . no a tak všeobecně se těším . ne, opravdu se těším . dochází mi slova . už došli .

I watch..

22. srpna 2011 v 18:39 | donut.

Dnešek. den jako každý jiný. celej den jsem se nudila a seděla u počítače. odpoledne jsem nasadila plavky a šla se opalovat. dneska bylo fakt strašný vedro. ale jak se tak na sebe divám, vůbec jsem se neopálila.:D celou dobu svítilo sluníčko a pak z ničeho nic začalo hřmít a strašně pršelo. ale jenom chvilku, teď je zataženo a to mi vyhovuje:) ve středu jedem nakupovat do toho rakouska a jestli bude takový teplo jako dneska (což má být) tak asi umřu v autě. :))

Dneska dopoledne jsem dodívala poslední 2díly seriálu "Za branou", fakt skvělej seriál, ale občas až moc strašidelnej. :) začínám na těch upírech nějak ujíždět. :'D Prvně Twilight saga, pak "Za branou" a dneska jsem začla koukat na "Vampire diaries" :D Nechápu proč ale všichni upíři jsou vždycky až přehnaně krásní. je to zvláštní. :D A co vy? :) Máte nějký oblíbený seriály?:) kdyžtak napište jaký. Ráda kouknu na něco novýho:)

Včera jsme byli nakupovat s petí. :) Já si nic nekoupila a Peťa jedno tílko:) 2krát jsme prolezli celou Olympii a pak jsme si šli sednout ven na lavičky, kde jsme koukali po klucích. :D Pili u toho Monster energy a jedli Marshmallow. :D ♥ no byl to prostě super den. :)

btw. chci to tričko se supermanem. :D ♥

error

19. srpna 2011 v 19:39 | maffin |  diary | MAFFIN
BACK BACK BACK

jsem zpátky . a jsem za to ráda . sice bych si teď přála vrátit čas na to, jak jsme odjížděly, někomu bych nenapsala 2 slova, a to co jsem nechtěla by se nestalo, ale čas prostě vrátit nemůžu . slova taky ne . no to je jedno .

achjo . tento konec prázdnin si užívám na maximum, nebo se aspoň snažím . neděle a pondělí s donut . uterý asi s kamarádkou . pak si ještě něco domluvím a užiju si to ! ať se děje cokoliv .

tak tohle dámy a pánové je ta nejúžasnější písnička pod sluncem !


Léto. Léto. Léto. ♥

18. srpna 2011 v 19:18 | donut.


Super. Konečně je sluníčko. Miluju slunko. miluju léto. :) že bych se začala opalovat? ať nejsem bílá jak stěna? :D Asi začnu no. v neděli se chystám do bazénu. dojede maffin tak budem v bazénu , teda pokud bude bazén dost teplej, což doufám. :D zítra se chystám do města. jestli zas bude takový teplo, tak umřu. :'D no zítra se maffin vrací z chaty, tak doufám že sem aspoň něco napíše. :)) Btw. už mám nakoupený snad všechny věci do školy. :/ 13 dní a jde se do školy. :/ moc se mi tam nechce, ale těším se na děcka. :) sedět budu asi s Natkou. sedíme spolu už 4. rok;D Tyjo. jdu do 8. třídy. :/ Budu se muset začít pořádně učit. protože si ani v nejmenším nemůžu dovolit známky co jsem měla v 7. třídě. :)) No. jdu se svést s taťkem na motorce tak zatím ahoj. ♥ ;))

Návštěvnost. :)

15. srpna 2011 v 23:29 | donut.
Dneska mi došla na email návštěvnost :))
A musím říct že jste mě potěšili :) Je to asi naše nejvyšší návštěvnost:) Vím že to není zase tolik, že někteří to co máme mi za týden, mají za den ale nám to nevadí:) Jsme rády že nám sem chodí vůbec někdo :) ♥

Navstevnost za minuly tyden (8.8. 2011 - 14.8. 2011) je:
Pondeli: 44
Utery: 13
Streda: 19
Ctvrtek: 11
Patek: 15
Sobota: 17
Nedele: 15

Celkem: 134 ♥

Hlavně za to pondělí děkujeme. ♥ ;))

Na titulky článků nemám mozek. :)

15. srpna 2011 v 23:22 | donut.

nikdy nevím jakej nadpis mám článku dát:) a myslím že nejsem jediná. nudím se. prázdniny mě začínají fakt nudit. asi už se těším do školy, protože aspoň nebudu sedět celej den u počítače a budu s děckama. btw. včera jsem byla u tety na hodech, jako bylo to hrozný jako vždy. ale už jsem si zvykla;D Tento týden se chystám jít nakupovat s kámoškou z tábora:) asi jediný co tento týden budu dělat. :) Příští týden budu mít totálně nabitej. pondělí - nákupy. úterý - jdu ven. středa - rakousko nákupy. čtvrtek,pátek,sobota,neděle - jedu na chatu s rodičema. totálně se mi na chatu nechce. ale jet tam musím, prý aby mě nemusela hlídat babička. to se o sebe jako nepostarám? ještě k tomu bude doma moje 17-letá sestra. nechápu ale nevadí. takže se budu nudit no. ale kdyby bylo sluníčko asi bych se prostě sbalila a šla k vodě na pláž. ;D Bývají tam celkem pěkní kluci. ;) jediný štěstí. :D možná si sebou vezmu aji pejska:) což by bylo uplně super:) no jedu na 4 dny zase budu mít věcí že mi snad praskne batoh;D vždycky si sebou beru strašně moc věcí - jsem hrozná ;D Našla jsem na youtube video Connie Talbot , to je taková ta malá holčička z anglie hledá talent:) je jí 11let a zpívá uplně nádherně. ;)) dávám na konec článku odkaz;) Dneska jsem celej den uklízela proboha. :D Zítra možná vypadnu vyvenčit psa :D půjdu na procházku po vesnici. ;) na čerstvej vzduch. asi skočím za kámoškou, kterou jsem už dlouho neviděla. teď u ní na týden byli 2 kluci z francie tak mi musí povykládat. :) Aspoň se Penny proběhne:D po dlouhé době:) Jéjej. ve středu jedu nakupovat sešity,obaly a takový ty kraviny do školy - no to néé. ;D Je vůbec možný že se to tak rychle blíží?:) Ale já se těším jak už jsem říkala! ;D Btw. asi ve čtvrtek si jedu koupit bundu;) držte palce ať ji ještě mají a ať mají moji velikost. :) všude ji mají tak za 800Kč a v Takku ji mají jen za 250Kč. no tomu se říká štěstí. ještě že poštou dostáváme ty letáky z Takka. :'DDD Jinak bych o ní nevěděla. ;) Jej. já se nějak rozepsala. :D No tak už budu končit. Páá ;* Užívejte si prázdniny:) a ať máte pěkný počasí a ne bouřky a deště jako tady. ;D ♥
Tady je ta písnička od Connie. ↓↓↓ ♥

pá Donut. ♥

Prázdniny - Tábor. ♥

15. srpna 2011 v 18:38 | donut.


Táborová Elitka. ♥ Nejlepší lidi z tábora. ♥ ;)) (zleva) Já, Anička, Martínek, Kubík a Martinka. :))

Tábor byl nejlepší. Ty lidi tam jsou jako moje rodina:) Diskotéky, bojový hry, karneval a tak celkově všechno to bylo naprosto úžasný :)) Tábor je místo kde najdeš super přátelé a já je fakt našla:) Nejlepší lidi jsou na té fotce:)) ♥ s Martinkou jsem byla ve stanu. takový zážitky to jako né. :D Měli jsme sebou dohromdy 90 lízátek Chupa Chups. ;P Celej tábor nás o ně okrádal. :DD Ale tak nevadí :)) ♥


Naše vzpomínková. ♥ ;)) Na tuhle písničku mám strašně krásný vzpomínky z tábora. :')) ♥

(btw. na té fotce jsem nenamalovaná takže.:D neřeště můj obličej ) ;'DD

My love.. <333

13. srpna 2011 v 20:23 | donut.

Penny. tohle je můj pejsek. můj miláček kterýho mám strašně ráda. ♥ mám ji sice pár měsíců ale i tak ji mám nehorázně ráda. ♥ sice strašně zlobí ale zas kterej pes ne že?:DD ♥♥

W T F ? O.o

13. srpna 2011 v 20:11 | donut.

ty vlasy!! ta délka!! to je boží! <3 chci chci chci !!! :DD ♥

It's so sad.

13. srpna 2011 v 20:01 | donut.

Amazing song. But sad song. ;( <3

Violet ! ;D

13. srpna 2011 v 19:54 | donut.

V I O L E T. !! <3 I T ' S B E A U T I F U L. :))

Super Heroes! ♥

13. srpna 2011 v 19:51 | donut.

Jep. we are super heroes! and why? because we are saving our lives. ♥
ne doslova. ale hodně si pomáháme když je nám nejhůř. :)) ♥

dobré ráno ameriko.. :D

13. srpna 2011 v 3:34 | donut. & maffin
dobré ráno:) je sobota a zataženo, takže totálně nejde vidět padání hvězd. aargh. pršelo tu a my jsme se šli v 10 večer klouzat bosý po trávníku. :)) jako tohle může napanout fakt jenom nás:'DD* ale né. maffinek mi tu usíná. :)) mně(donut) se vůbec nechce spát:D celej večer jsme si z někoho dělali na fb srandu. :D a zjistila jsem (donut) že mám ctitele. :'DDD no to néé. :)) taky jsme si dlouho volali s maffinovou kámoškou:)) srandy kopec fakt že jo:) Jak se tak dívám na blog. moc to tu nekomentujete. !!! :DDD :/ neštvě te mě a něco napište! :D* něco vám povím:D je super když vám na nohách spí pes:'DD Barney. :* ale už jsem si celkem zvykla, aspoň že mi nekouše nohy:'DD* týjo. mattoni lesní plody je super pití:D včerejšek byl vážně super. jako vždy jsem si to s maffinem užila:)* prostě krásně prožitý večer s nejlepší kamarádkou. <3 :)) ááh. miluju maffinův netbook. :D musím začít šetřit. :'D sakra. škoda že je zataženo. tomuhle se nedá říct léto. mám pocit že už jepodzim ale na léto se leos nějak zapomněo:// miluju léto a nesnáším podzim. :D no nic nebudu vás zatěžovat svýma kecama. :D btw. jak si užíáte prázdniny a těšíte se do školy?:))

dobré ráno ameriko je čas vstávat . mraky nás celý večer pronásledujou jako stín . měli jsme se s blondýnou (donut) dívat na P E R S E I D Y (padání hvězd), jenomže když je na nebi mrak jako kráva tak tho asi moc neuvidíte :,D . no . začalo pršet a nás (obě) napadlo, že půjdeme na balkon . prostě nás občas napadne udělat něco šílenýho . tak jsme šli na balkon . nečekaně jsme zmokli . a pak nás napadlo jít na zahradu na trávu . že prý se půjdem klouzat :,D . no a taky jsme šli . blondýně to vůbec nešlo . tak jsme si museli vyzout boty . měli jsme pak špinavé nohy . grrr . potom jsme volali se S R N O U < 3 3 a i s nějako její kámoškou andreou . bylo to víc než fajn . s nikým mi není líp než s blondýnou . dělám s ní strašný hovadiny . a proč taky ne ? je to moje nejlepší kamarádka . ale škoda těch hvězd . mohla jsem si něco přát . ale i tak to byl nejlepší večer . jsem celkem unavená, ale nechci spát . sice zavírám oči a neustále zívám, ale to nic neznamená :,D jo a donut . náhodou takovej bárny na nohách je celkem dobrá věc, když ti je zima zahřeje během pár sekund :,D on je moje pojízdný topení :,D vždycky když je mi v noci zima tak si ho přitulím k sobě a klidně spím dál . miláček < 3 3 dokonalej večer . i ráno . ještě o nekončí < 3 3

Music is my life :))

12. srpna 2011 v 12:53 | donut.

Jedna taková starší ale pořád dobrá písnička. ♥ :)) Líbí se vám ?:)

Yeah baby. :))

12. srpna 2011 v 12:46 | donut.

Hell yeah. Blonde great britain. ;D ♥ krásný tričko. ;)) krásný vlasy. :))

love ya

11. srpna 2011 v 20:20 | maffin

Σ . víšto . víš jak moc tě miluju . víšto . lova lova . slova jsou zbytečný .

No to néé. :'DD

11. srpna 2011 v 18:53 | donut.
Volali jsme si s Petí a obě jsme hráli hry pro malý děti. ;'DDD Petí pekla dorty a já se starla o malý děti. :DD áchjo. copak nám je 7 ?:DD ♥ ;'DD

Kiss me

11. srpna 2011 v 18:32 | maffin |  hudba | MAFFIN
říkejte si co chcete . ale tahle písnička je prostě dokonalá . známá . a já ji miluju < 3 3

I like you. ♥

11. srpna 2011 v 18:31 | donut.

Jo. Líbíš se mi. Ty to víš. Ale očividně tě to vůbec nezajímá. A to mě štve. :( ♥